1.4404 Nerezová žíhaná rúra
Názov produktu: 1.4404 svetlo žíhaná rúra z nehrdzavejúcej ocele
Európske označenie:X2CrNiMo17-12-2
Norma:EN 10217-7 / EN 10312 / ASTM A312 / ASTM A269
Typ potrubia: Bezšvíkové / zvárané
Výrobný proces: ťahané za studena / valcované za studena / zvárané TIG
Tepelné spracovanie: žíhané v roztoku / svetlo žíhané
Povrchová úprava: Jasne žíhané (BA), hladké a reflexné
Vonkajší priemer (OD): 6–630 mm
Hrúbka steny:0,5–30 mm
Dĺžka: 3 000 – 12 000 mm alebo prispôsobené
Drsnosť povrchu: Zvyčajne Ra menšia alebo rovná 0,8 μm; k dispozícii prispôsobená povrchová úprava
Odoslať e-mail:info@gneestainless.com
Tel:+8615824687445
Popis
Gnee Steel (Tianjin) Co., Ltd. je jedným z najprofesionálnejších výrobcov a dodávateľov jasne žíhaných rúr z nehrdzavejúcej ocele 1.4404 v Číne. S bohatými skúsenosťami vás srdečne vítame na veľkoobchodnú prispôsobenú svetlo žíhanú rúru z nehrdzavejúcej ocele 1.4404 z našej továrne. Pre cenovú konzultáciu nás kontaktujte.
Čo je rúrka 1.4404 z nehrdzavejúcej ocele BA?
Primárnymi charakteristikami rúrok z nehrdzavejúcej ocele 1.4404 Bright Annealed sú hladký, lesklý povrch a extrémne tenká vrstva oxidu. Použitím procesu žíhania s riadenou atmosférou sa minimalizuje tvorba povrchových okují, čo vedie k čistému vzhľadu a znižuje potrebu následného morenia a leštenia. Pri sanitárnych a-aplikáciách s vysokou čistotou pomáha hladký vnútorný povrch znižovať zvyšky produktu a usadzovanie, čím uľahčuje čistenie. Zákazníci môžu špecifikovať požiadavky na drsnosť povrchu (ako je Ra S 0,8 m alebo menej) na základe potrieb projektu, najmä v potravinárskom, farmaceutickom a v sektore potrubných procesov s vysokou-čistotou.
GNEE dodáva 1.4404 lesklo žíhané rúry z nehrdzavejúcej ocele, ktoré spĺňajú normy EN. Použitím technológie vákuového lesklého žíhania dosahuje povrch rúry povrchovú úpravu Ra 0,3 m a môže prejsť testom v soľnej hmle presahujúcim 900 hodín bez zvyškov vodného kameňa, čo plne spĺňa prísne požiadavky na čistotu podľa smerníc FDA a GMP. Prispôsobenie vonkajšieho priemeru, hrúbky steny, dĺžky, rozmerových tolerancií a špecifikácií kvality povrchu je plne podporované. Typický rozsah dodávok zahŕňa vonkajšie priemery od 6 mm do 630 mm a hrúbky steny od 0,5 mm do 30 mm, pričom špecifické rozmery sú určené výrobným procesom, platnými normami a projektovými špecifikáciami.
Naše produkty
ASTM A269:Bezšvové a zvárané austenitické rúrky z nehrdzavejúcej ocele pre všeobecný servis.
ASTM A270:Bezšvíkové a zvárané austenitické sanitárne rúrky z nehrdzavejúcej ocele.
EN 10216-5:Oceľové bezšvíkové rúry pre tlakové účely (Technické dodacie podmienky).
DIN 11850 / EN 10357:Rúry pre potravinársky a chemický priemysel.



Ak chcete pokračovať, dajte mi vedieť:
Aký vonkajší priemer a hrúbku steny potrebujete?
Hľadáte bezšvíkové alebo zvárané potrubie?
Aké je cieľové odvetvie alebo aplikácia?
Použitie rúr z nehrdzavejúcej ocele 1.4404
Vysoká-čistota a sanitárne systémy: Farmaceutické, biotechnológie, spracovanie potravín a nápojov, polovodičové ultra-čisté plynové vedenia.
Chemické a petrochemické: Kondenzátory, výmenníky tepla, tlakové potrubia, agresívne chloridové/kyslé prostredie.
Prístrojové a hydraulické linky: Presné prístrojové linky, automatizované riadiace systémy, námorné a pobrežné inštalácie.

Špecifikácia žiarivky SS 316L
| Položka | Špecifikácia |
|---|---|
| Názov produktu | 1.4404 Nerezová žíhaná rúra |
| Európske označenie | X2CrNiMo17-12-2 |
| Štandardné | EN 10217-7 / EN 10312 / ASTM A312 / ASTM A269 |
| Typ potrubia | Bezšvíkové / zvárané |
| Výrobný proces | Ťahané za studena / Valcované za studena / Zvárané TIG |
| Tepelné spracovanie | Roztokom žíhaný / Bright Annealed |
| Povrchová úprava | Jasne žíhané (BA), hladké a reflexné |
| Vonkajší priemer (OD) | 6–630 mm |
| Hrúbka steny | 0,5–30 mm |
| Dĺžka | 3 000 – 12 000 mm alebo prispôsobené |
| Drsnosť povrchu | Typicky Ra Menšie alebo rovné 0,8 μm; k dispozícii prispôsobená povrchová úprava |
| Inšpekcia | Rozmerová kontrola, PMI, hydrostatické testovanie / testovanie vírivými prúdmi podľa potreby |
| Certifikácia | SK 10204 3.1 MTC k dispozícii |
| Balenie | Plastové uzávery + vodotesná fólia + drevené obaly / zväzky |
| Prispôsobenie | OD, hrúbka steny, dĺžka, povrchová úprava a požiadavky na kontrolu sú k dispozícii |
1.4404 Ekvivalentné druhy rúr a rúr SS
| ŠTANDARDNÝ | UNS | WERKSTOFF NR. | AFNOR | EN | JIS | BS | GOST |
| SS 316L | S31603 | 1.4404 / 1.4435 | Z3CND17‐11‐02 / Z3CND18‐14‐03 | X2CrNiMo17-12-2 / X2CrNiMo18-14-3 | SUS 316L | 316S11 / 316S13 | 03Ch17N14M3 / 03Ch17N14M2 |
Chemické zloženie (%)
| Prvok | uhlík (C) | kremík (Si) | mangán (Mn) | fosfor (P) | síra (S) | chróm (Cr) | nikel (Ni) | molybdén (Mo) | dusík (N) |
| Hodnota (%) | Menšie alebo rovné 0,030 | Menšie alebo rovné 1,00 | Menšie alebo rovné 2,00 | Menšie alebo rovné 0,045 | Menšie alebo rovné 0,015* | 16.5 – 18.5 | 10.0 – 13.0 | 2.00 – 2.50 | Menšie alebo rovné 0,11 |
*Nižší obsah síry je často vyžadovaný pre vysoko{0}}čisté BA rúry, aby sa zlepšila zvárateľnosť.
Mechanické vlastnosti (pri 20 stupňoch)
| Nehnuteľnosť | Hodnota metriky |
| Pevnosť v ťahu (Rm) | 500 – 700 MPa |
| Medza klzu (Rp 0,2) |
Väčšie alebo rovné200 MPa |
| Predĺženie (A5) |
Väčšie alebo rovné40% |
| Tvrdosť (Rockwell B) |
Menšie alebo rovné90 HRB |
| Tvrdosť (Vickers) |
Menšie alebo rovné200 HV |
Aký je rozdiel medzi potrubím 316L BA a potrubím AP?
| Charakteristický | Jasne žíhaná (BA) rúra | Žíhané a morené (AP) potrubie |
|---|---|---|
| Vzhľad | Svetlý, vysoko reflexný, hladký povrch | Strieborný-biely, matný alebo matný povrch |
| Drsnosť vnútorného povrchu (Ra) | Veľmi nízka, typicky Ra Menšia alebo rovná 0,4 μm | Vyššie, typicky Ra Väčšie alebo rovné 1,0 μm |
| Čistota | Veľmi vysoká čistota; vhodné pre-kvapaliny s vysokou čistotou | Relatívne nižšia čistota; stav povrchu závisí od procesu morenia a čistenia |
| Povrchová úprava | Svetlo žíhané v kontrolovanej/ochrannej atmosfére | Žíhané, po ktorom nasleduje kyslé morenie, aby sa odstránili oxidové usadeniny |
| Povrchová úprava | Svetlé, hladké a dekoratívne | Jednotná strieborná-biela, -reflexná úprava |
| Typické aplikácie | Farmaceutické, polovodičové, potravinárske, mliekarenské, plynové a kvapalinové systémy s vysokou{0}}čistotou | Chemické spracovanie, priemyselné potrubia, výmenníky tepla a všeobecné procesné aplikácie |

Aby sme vám pomohli vybrať vhodný produkt alebo štandard, mohli by ste poskytnúť nasledujúce informácie?
Vaša primárna oblasť použitia alebo priemysel (napr. výroba polovodičov, chemická výroba alebo spracovanie potravín)?
Povaha tekutiny alebo plynu prúdiaceho cez potrubie?
Musí váš projekt spĺňať špecifické normy (napríklad ASME BPE alebo ASTM A269)?
Testovanie produktov
Čo sa týka kontroly kvality, GNEE zabezpečuje PMI (Positive Material Identification), rozmerové kontroly, testovanie tvrdosti, hydrostatické testovanie, testovanie vírivými prúdmi a vizuálne/povrchové kontroly v súlade s platnými normami a špecifikáciami obstarávania. Sprievodná dokumentácia obsahuje podrobnosti o chemickom zložení, mechanických vlastnostiach a stave tepelného spracovania spolu s certifikátmi EN 10204 3.1 Material Test Certificate (MTC), ktoré zaisťujú sledovateľnosť každej šarže produktov.


Dodávatelia rúr z nehrdzavejúcej ocele 1.4401
S viac ako 18-ročnými skúsenosťami s exportom nehrdzavejúcej ocele GNEE slúži klientom vo viac ako 60 krajinách, pričom uspokojuje štandardné potreby obstarávania aj prispôsobené priemyselné projekty. Používame ochranné opatrenia-, ako sú plastové koncovky, vodotesné balenie a vystuženie drevenými prepravkami alebo oceľovými pásikmi-, aby sme účinne zabránili poškriabaniu, poškodeniu vlhkosťou a kontaminácii počas medzinárodnej prepravy.


Populárne Tagy: Svetlo žíhaná rúra z nehrdzavejúcej ocele 1.4404, Čína Výrobcovia jasne žíhaných rúr z nehrdzavejúcej ocele 1.4404, továreň, Martenzitická z nehrdzavejúcej ocele s vysokou pevnosťou v ťahu, Potrubná nerezová špecifikácia, potrubie SMLS, potrubie SS Sladka, Potrubia z nehrdzavejúcej ocele, Nešklikované trubice z nehrdzavejúcej ocele
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť










